מגשי אירוח – הסוד לאירוח בסגנון פירותי

מגשי אירוח מכילים מזונות לאירוח. הם למעשה, מחזיקים מרחב למזונות, שנועדו לאורחים – באירוע, אורחים שאנחנו מארחים. כשאנחנו מבינים זאת, אנחנו יודעים שאנחנו רוצים למלא את המרחב המוחזק על ידי המגשים – בכל טוב. 

כי לבסוף, זה מגיע לאורחים שלנו.

והם חלק משמעותי באירוע שלנו –

כי כשהאורחים שלנו מרגישים שהאכלנו אותם בצורה מספקת, ושהיה להם נעים בגלל אלף ואחד רבדים, סובייקטיביים ביותר עבורם… הם מרוצים. והם שמחים. והם מרגישים שהייתה להם חוויה נעימה. ובמקרה כזה, אנחנו יכולים לחוות סיפוק – מתוך השירות שנתנו להם. 

האם למגשי אירוח יש כל כך הרבה כוח?

מגשי אירוח

האם למגש אירוח בשרי, או למגש אירוח חלבי – יש את הכוח לתת סיפוק לאורחים באירוע שלנו? האם הם יכולים להחזיק את המפתח לקיבה בריאה, מלאה ושמחה?

התשובה תלויה בך. האם אנחנו יכולים למלא את מגשי האירוח, בין אם זה מגשי אירוח בשר, או מגשי אירוח חלבי, מה שנקרא – האם אנחנו יכולים למלא אותם בכל טוב?

התשובה, באופן מדויק –

תלויה ביכולת שלנו לקרוא את קיבתם של האורחים הפוטנציאליים שלנו, ולחשוב מראש מה אולי הם היו מעוניינים להרגיש מתוך המפגש שלהם עם המזון באירוע שלנו, ובהקשר שהם פוגשים אותו בו. 

לדוגמה – אם מדובר באירוע שנעים בו הרבה – אוכל קליל יתאים יותר. כמו פירות. לא כמו סנדוויצ’ים עטורי גלוטן שגורמים לאנשים תופעות לוואי של כבדות ועייפות – ועוד בתוך הקשר של מקום, שמזמין אותך לנוע ואף לרקוד. זה, מבחינתי, אינו מתכון לחוויה נעימה.

לכן, מגשי אירוח, במיוחד כאלה, שיש בהם מן הפירות – יכולים לשמח לבב (וקיבת) אורח, וליתרון משמעותית לתחושה שלנו שהרמנו אירוע שהיה שווה להשתתף ולהגיע אליו.

יתרונות במגשי אירוח

  1. הכוח לשרת את אורחינו בחדווה ושמחה
  2. שימוח לבב וקיבת אורח 
  3. העלאת תחושת הסיפוק וההצלחה מן האירוע 
האתר מבוטח בטכנולגית SSL ועומד בכל התקנים המחמירים ביותר

0723976767

להזמנות ופרטים
דילוג לתוכן